UCZESTNICY KONKURSU

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów jednolitych, uczelni publicznych i niepublicznych zarejestrowanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs nie jest przeznaczony dla studentów studiów podyplomowych, studiów doktoranckich, nauczycieli akademickich oraz osób, które w dniu 8 grudnia 2017r. mają więcej niż 26 lat. Uczestnikami Konkursu mogą być obywatele Rzeczypospolitej Polskiej legitymujące się dowodem osobistym lub paszportem Rzeczypospolitej Polskiej oraz osoby posiadające Kartę Polaka.

PREZENTACJA KONKURSOWA

W tegorocznej edycji nie ograniczamy formy prezentacji konkursowej do videoCV. Możesz przedstawić zarówno swoją osobowość, dotychczasowe osiągnięcia jak i ciekawy pomysł na siebie. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaka jest Twoja #najlepszastrona!

ZGŁOSZENIA

Aby wziąć udział w konkursie, do końca dnia (godzina 23:59) w piątek 8 grudnia wyślij formularzpodając swoje dane osobowe oraz załączając:
  • poziome zdjęcie w formacie .jpg lub .png (format 354x200 pikseli lub wielokrotność w proporcji 16:9),
  • link do pracy konkursowej opublikowanej w poniższych serwisach internetowych umożliwiających prezentowanie treści online oraz ich dalsze publikowanie (umieszczenie/osadzenie) w ramach innych stron internetowych poprzez tak zwany „embed code” (YouTube.com, Vimeo.com, SlideShare.com, Prezi.com),
  • krótki opis filmu – odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja #najlepszastrona i dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać 5.000zł (do 500 znaków).
Wszystkie osoby, które wyślą zgłoszenie w terminie, mogą do końca dnia we wtorek 12 grudnia jednorazowo je zaktualizować, w tym podesłać nowy link do dopracowanej pracy konkursowej.

GŁOSOWANIE

Głosownie trwać będzie od momentu publikacji informacji o rozpoczęciu głosowania na profilu Grupa PZU Kariera w dniu 9 stycznia 2018 r. do 23 stycznia 2018 r. do godziny 12:00 (południe). Głosować mogą wyłącznie osoby posiadające profil osoby na Facebooku, będące obywatelami polskimi i przebywające w momencie głosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy głosujący może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników konkursu, przy czym maksymalnie raz na tego samego uczestnika. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

NAGRODY

W konkursie wyłonimy w sumie 12 laureatów, w tym:
  • 5 osób poprzez głosowanie internautów
  • 2 osoby poprzez głosowanie uczestników konkursu
  • 5 osób poprzez wybór Komisji Konkursowej PZU
Każdy z laureatów otrzyma:
  • Nagrody finansowe o wartości 5.000zł (przelew na konto)
  • Skrócony proces rekrutacji do udziału w praktykach i stażach Grupy PZU,
  • Bilety PKP umożliwiające udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie (luty 2018r.).
Pytania dot. konkursu można kierować na adres konkurs@pzu.pl
przyciagamynajlepszych.pl jest